you are not signed in | sign in or register
Ubezpieczenia OC w Anglii
Feed & Web Facts
9
Feed Item Count
22 Oct 16 04:32
Last Reading
2.0
RSS/XML Version
(Polish)
Feed Language
UTF-8
Feed Encoding
LNG_QR_FAILED: connection to 127.0.0.1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused).
Related Feeds
You could also like to visit these feeds:
  Page-Views
   
  Weekly People
  Week
  ubezpieczeniaocauta.blog.pl
  Ubezpieczenia OC w Anglii
  Newest Posts in Feed
  Polisa OC – co wpływa na wysokość składki ubezpieczeniowej?
  Osoba decydująca się na kupno i rejestrację samochodu ma obowiązek go ubezpieczyć. Aby to zrobić, trzeba udać się do towarzystwa ubezpieczeniowego i wybrać odpowiednią polisę. Aczkolwiek wypada zaznaczyć, że kwota składki, jaką przyjdzie zapłacić klientowi może być różna, ponieważ na jej ostateczną wysokość wpływa wiele różnych czynników. Jakie to czynniki? Odpowiedź znajdziesz poniżej!   Czy...
  Brak polisy OC
  Gdy kierujemy pojazdem nie mając wykupionej polisy OC narażamy się nie tylko na konsekwencję w postaci grzywny. Jeśli nieszczęśliwie będziesz brać udział w wypadku, nie tylko zostaniesz ukarany wymienioną wcześniej grzywną, ale także we własnym zakresie będziesz musiał odholować swoje auto i z własnej kieszeni pokryć szkody materialne jakie wyrządziliśmy.
  Składki OC wysokość
  Wysokość składki za ubezpieczenia pojazdy podaje każdego roku 3 stycznia Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Podstawą tej kwoty jest minimalne wynagrodzenie, które jest także podstawą do naliczania kary za brak ubezpieczenia.   Kara za brak posiadanego ubezpieczenia OC jest wnoszona na rzecz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.